<--Pavel_Shrink_Menu-->

Privatumo politika

Privatumo politika

Kai kreipiatės į mus „Duschy“ (Dušo prekės / Rinkodaros paslauga), mes kruopščiai ir saugiai tvarkome jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos reglamentą (GDPR). Šią informaciją naudojame tik tam, kad galėtume teikti jums geriausias įmanomas paslaugas, vykdant sudaromus susitarimus ir vykdyti savo įsipareigojimus valdžios institucijoms.

 

Asmeninė informacija apima bendrą informaciją, pvz:, Vardą, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, kliento numerį, įmonės identifikavimo numerį, mokėjimo informaciją ir pirkimo istoriją. Tai taip pat apima reguliarią internetiniu vizitų analizę ir naudojimąsi mūsų svetaine, įskaitant IP adresą. Asmens duomenys taip pat tvarkomi, kai užsakote mūsų produktus per trečiuosius asmenis, siekdami užtikrinti pristatymą ir gerą klientų aptarnavimą.

 

Mes saugome informaciją tiek laiko, kiek reikia, kad ateityje galėtume suteikti jums geriausią aptarnavimą. Jūsų prašymu galime pasakyti, kokia informacija apie jus saugoma. Taip pat galite paprašyti ištrinti informaciją, kurios neprivalome laikyti pagal įstatymą, pavyzdžiui, pagal apskaitos įstatymą. Mes atsargiai tvarkome jūsų asmens duomenis ir niekada neparduodame jūsų asmens duomenų pašaliniams asmenims rinkodaros tikslais.